+420 723 683 446 novak.dita@post.cz

Víkendy s námi kouči

Dita Nováková, Lucie Ročková, Michaela Broskevičová a Jiří Rejmann certifikovaní transformativní koučové, absolventi Akademie Psychology od Mind

Je to ideální místo a čas k tomu nechat doma naše role maminek, manželek, manažerek, kolegyň v práci, šéfů, majitelů firem a podobně a být tam pouze sami za sebe.

Jsou to víkendy plné zábavy, povídání, koučování a hlavně zážitků, na kterých je nejlépe vidět, co se Vám snažíme znovu připomenout. A to, že jsme na světě proto, abychom se jím bavili a abychom si to tu pořádně užili.

To nejlepší, co pro sebe můžeme kdy udělat, je starat se o to, aby nám bylo dobře. A my Vám ukážeme, že na tom není nic sobeckého. Naopak. Plnit si svá přání je ta nejpřirozenější věc na světě!

Pokud budete zářit, bude nádherně nejen Vám, ale i Vašemu okolí!

Máte jedinečnou příležitost strávit čas s několika kouči najednou!!! Využijte nás a této příležitosti k tomu, abychom Vám pomohli odstartovat cokoli, po čem ve svém životě toužíte!

Rozjet byznys, zlepšit vztahy se svými kolegy, potkat nového partnera/partnerku, rozumět si se svými dětmi, zhubnout, mít víc volného času a cokoli, co si přejete ve Vašem životě změnit, zlepšit, odstartovat nebo rozjet :).

Co říkají naši klienti o víkendu s koučkami

Milá Dituš a Lucie, víkend s vámi byl kouzelný. Super prostředí, krásné počasí, skvělá atmosféra, hodně obohacujících informací. Na tuto akci jsem se moc těšila. Na nové věci i lidi a to se splnilo. Pro mě samotnou tam proběhlo hodně uvědomění, hlavně jsem se dostala tak nějak víc k sobě....Víkend bych rozhodně doporučila. I já mám v plánu ho opakovat. Děkuji, že jste v mém životě. S láskou Jaruška

Jaroslava Havlíčková

Víkend s koučkami jsem si opravdu užila. Zase se mi o něco víc ujasnilo to, jak to v našich životech a „hlavičkách“ vlastně funguje. Líbila se mi sestava :). Bylo to takhle moc fajn :). Opravdu pohodové.

Iva Furbacherová

Víkend jsem si užila naplno a naprosto skvěle. Uvolnění, odreagování, strašně moc veselo, neskutečná pohoda. Člověk fakt nemusí řešit kraviny, které se mu honí hlavou, jen si tím zaplácává každý další super den, který má před sebou a který mu bůhvíco nového a úžasného přinese. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe :-).

Soňa Matysová

Na posledním víkendu s koučkami Ditou a Luckou se mi líbilo, jak kolektivně jsme se naladili a ať už jsme zrovna pracovali, či si v mezičase povídali, bylo to velmi milé, přátelské a otevřené. Víkend překonal moje očekávání, právě svou otevřenou atmosférou. Uvědomil jsem si, jak je pro mě důležité, naplňovat svoje představy a vize, nápady atd. Dělat to, co baví mě.

Pavel Kříha

Dita

+420 723 683 446
novak.dita@post.cz

Koučink

Dita Nováková, certifikovaný transformativní kouč

Po čem ve svém životě toužíte Vy? Pomůžu Vám posunout se mnohem dál, než myslíte, že je možné!