Holka, které se změnil svět

Objevila jsem Centrum Změn. Absolvovala Akademii Psychology of Mind a potkala dva báječné učitele, úžasné kouče, kteří doslova probouzí lidičky k životu. Probudili i mě :).

Má veškerá až dosud zažitá přesvědčení o sobě, o světě, o výchově, o vztazích a všem, co se životem souvisí jsou ta tam. Nenávratně pryč.

Zamilovala jsem se do života. Jsem zvědavá a těším se na všechno, co přijde. Nevadí mi, že nevím, co bude, nepřemýšlím, nevymýšlím a nerozebírám. Můj život se neskutečně zjednodušil.

Dělám, co mě baví a z čeho mám radost. Nežiji budoucností a neřeším minulost. Beru, co je teď, protože nic jiného stejně není. V mém životě je mnohem víc legrace a mé vztahy s lidmi jsou hezčí. S mým synem jsme dnes prima parťáci a já už nejsem máma, která ví nejlíp, co je pro všechny dobré.

Po čem ve svém životě toužíte Vy? Pomůžu Vám

Ale něco přece jen vím. Jak důležité je věnovat pozornost tomu, co je dobré pro nás. Co my máme rádi, kam nás to táhne, co nám dělá dobře a co nás baví. Není nic hezčího, než být s lidmi, kteří září. Kteří nevidí svět, jako jedno nebezpečné místo plné násilí, ale báječný svět plný všeho, co si jen můžeme přát. Svět plný neomezených možností.

Mám za sebou koučink s Vladimírem…

Slovy se dá jen těžce popsat, jak se dnes cítím. Díky Vláďovi jsem mohla zažít ten pocit, kdy je tu někdo jen pro mě, kdy mě nikdo do ničeho nenutí, kdy se ve mně probouzí věci, o kterých jsem ani nevěděla, že mám. A to všechno bez drilu, v lehkosti a mnohokrát v legraci. Jeho schopnost rozpoznat, co je skutečné a co není, mě fascinuje. Nesoudí, nekritizuje, je tu pro Vás. Ví, že jsme mnohem víc, než si o sobě myslíme a věřte, že díky němu, to sami na sobě pocítíte.

Vladimír má prostě smůlu, jen tak lehce se mě nezbaví :))).

Dnes je i ze mě transformativní kouč a díky Centru Změn i já umím ukazovat lidem na ně samotné. Na to obrovské a úžasné, co v sobě všichni máme.

Zamilovala jsem se do koučování, do svého kouče i té jeho krásné blondýnky :). A díky těm dvěma jsem se zamilovala do života.

A to můžete i Vy. Napište mi a uvidíte, že všechno je možné. Snadněji, než si dnes dokážete představit.

O autorce

Dita Nováková

Dita Nováková je certifikovaný transformativní kouč. Umí pomoci lidem jako jste vy, umí vám ukázat, jak v sobě najdete sílu a talent zdolat všechny výzvy, které před sebou máte.

Pojďte si se mnou promluvit